Gizlilik Sözleşmesi

IP Adresiniz ve İrtibat Bilgileriniz:
Sitemizden alışveriş yapmış kişilerin IP adresleri güvenlik gereğince tutulmaktadır. Savcılık Emri haricinde kesinlikle üçüncü şahıslar yada kurumlarla paylaşılmaz.
Sistemimize üye olan kişilerin İsim, adres, mail adresi, telefon gibi irtibat bilgileri sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak temas kurabilmek için kullanılmaktadır. İrtibat bilgilerinizin etkinlik organizatörleri, üçüncü şahıslar ile paylaşılıp paylaşılmayacağı ve/veya direkt pazarlama maksatları için kullanılıp kullanılmayacağının kararı size sunulmuştur. Nutritalya.com’a bağlı veya yan kuruluşları veya Nutritalya.com’un etkinlik ortakları zaman zaman bilgilerinizi kullanarak sizinle temas kurabilir ve yeni etkinlikler, ürünler veya hizmetleri size bildirebilir. Seçiminize bağlı olarak irtibat bilgileriniz ayrıca etkinlik organizatörlerine veya dikkatlice seçilmiş üçüncü şahıslara verilebilir ve bu üçüncü şahıslar indirimler, münhasır teklifler veya özel etkinlik bilgileri gibi mal ve hizmetleri ile ilgili sunumları için sizinle irtibat kurabilirler. Fakat sizin bu kampanya ve bildirimlerden yararlanmamayı beyan etmeniz halinde gönderiler ve kampanya katılımları sona erdirilir. Daha önce sizinle irtibat kurulmasına izin vermenize karşın, artık kurulmasını istememeniz halinde, irtibata geçerken kullandığımız veritabanı geçmiş alımlara ait ise bu seçiminiz geçerli olmayacaktır. Yukarıda belirtilen husus saklı kalmak üzere, yasaların men ettiği durumlar haricinde isim veya adresinizi diğer organizasyonlara vermeyeceğiz. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşasını talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakı bize iletmesi halinde, dosyalarımızda yer alan en son adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için makul bütün çabaları göstereceğiz, şu koşulla ki irtibat bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunamayacak durumda olmamızdan sorumlu olmayacağız. İflas, yediemin tayini veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir. Nutritalya.com, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.

Talep ettiğimiz bilgiler:
Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalar, irtibat bilgilerinizi (örneğin isminiz, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (örneğin yaşınız ve gelir seviyeniz vs…) vermenizi talep etmektedir. İşlem formlarımız ayrıca mali bilgilerin (örneğin kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Sitemizdeki güvenlik sistemi 128 Bit SSL Sertifikası ile sağlanmaktadır. Kart bilgileri hiçbir şekilde sitemiz üzerinde tutulmamaktadır.

Gizlilik Tedbirlerimiz:
Bu site kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici gerekli güvenlik önlemlerine sahiptir. Güvenli sunucu yazılımımız (SSL) endüstri standardı olup güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, mali bilgilerinizi, isim ve adres dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir. 
Kişisel olarak tanımlanabilir müşteri bilgilerinin toplanması, saklanması ve ifşası ile ilgili olarak fiziksel, elektronik ve prosedürsel koruma önlemleri kullanmaktayız. Güvenlik prosedürlerimiz, bazı durumlarda size kişisel bilgi ifşa etmeden önce kimliğinizi kanıtlamanızı talep edebileceğimiz anlamına gelmektedir. 
Şifrenizin ve bilgisayarınızın yetkisiz erişime karşı korunması sizin için önem taşımaktadır. Internet cafede veya işyerinizde olabileceği gibi paylaşılan bir bilgisayarı kullandıktan sonra sistemden çıktığınıza emin olunuz. Nutritalya.com’un herhangi bir çalışanı şifrenizi açıklamanızı hiç bir şekilde talep etmemektedir. Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için şifrenizi korumalısınız. 

Bilgilendirme ve Değişimler:
İşletmemiz sürekli olarak gelişmektedir ve bu nedenle gizlilik beyanımız da değişecektir. Son değişiklikleri görmek için web sitemizi sık sık ziyaret etmelisiniz. Aksi belirtilmediği takdirde, mevcut gizlilik politikamız siz ve hesabınızla ilgili olarak elimizde bulunan bütün bilgiler için geçerlidir. 
Bu gizlilik beyanı, bu sitedeki uygulamalar veya bu sitede yaptığınız işlemlerinizle ile ilgili herhangi bir şüphe veya kaygınız varsa müşteri hizmetleri bölümünü kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz. 

Size kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.
kvkk sözleşmesi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Ne Aramıştınız?